Знайшлася 20-річна Вероніка Краснокуцька, яку розшукували у Дніпрі та області.
Дівчина таємничо зникла 5 лютого у Павлограді.
Її пошуками займалися правоохоронці, волонтери, небайдужі люди.
Мати дівчини розповіла, що трапилося з її дочкою, повідомляє «Горсовет».
Виявилось, Вероніку знайшли 7 лютого, дівчина лежала на землі непритомна.
Її виявили у кюветі далекобійники. Мама Вероніки каже, що це справжнє диво. Якби не водії, то її доньки вже могло б не бути на цьому світі.
Виявляється, 20-річна Вероніка хотіла покінчити життя самогубством.
Вона набралася кредитів заради свого хлопця, який просив допомогти йому фінансово. Вони вже розійшлися, але фінансові борги залишилися, відсотки наростали, і дівчина вже не могла з цим впоратися.
Вона вирішила: якщо піде з життя, разом із нею підуть і усі проблеми. Вероніка напилася пігулок. А коли їй стало погано, швидше за все, скотилася з дороги і опинилася в кюветі.
Нині вона перебуває у лікарні. Її життю нічого не загрожує. Мама дівчини вдячна всім, хто врятував її дочку та закликає молодь частіше ділитися своїми проблемами з рідними.
Юлія Олександрова









