13 лютого на сцену вокального шоу «Голос країни» вийшов наш земляк – талановитий дніпровський вокаліст Олександр Десятніков.
За фахом хлопець гончар. Вдень ліпить із глини глеки для кальянів, а ввечері співає у ресторанах міста.
На шоу Олександр майстерно виконав пісню Вакарчука «Без тебе мене нема».
Наш земляк дуже хвилювався. Та, на щастя, йому вдалося розгорнути до себе крісло Потапа.
– Я не міг не повернутися. Думаю ми з вами зліпимо дуже гарний виступ у моїй команді. Я вас забираю собі, – сказав Потап.
Бажаємо нашому земляку подальших успіхів на шоу!
Інна Кот









