Російські банки не зможуть взаємодіяти з міжнародним фінансовим ринком. Підприємствам та фізичним особам, які мають банківські рахунки в країні, практично неможливо імпортувати та експортувати товари, брати позички та інвестувати.
Тобто:
– Ніяких карт
– Ніяких грошових переказів
– Ніякого бізнесу з іншими країнами
– Жодних банківських операцій
– Amazon, Netflix, Apple, ebay і т.д. не приймають готівку, отже, росіяни вже не зможуть користуватися цими сервісами
– Навіть поповнити мобільний рахунок буде важко
Система SWIFT іноді характеризується як “фінансова атомна зброя”. І кожна година без неї потужно руйнує економіку. Саме це чекає на Росію.
Ганна Рудська









