Укравтодор звернувся до мешканців українських міст та сіл з проханням демонтувати дорожні знаки, яки наразі допомагають окупанту.
Дніпряни активно відгукнулися на це прохання та почали зрізати таблички з назвали міст та вулиць.
Нещодавно дорожні знаки демонтували мешканці вулиці Калинової.
Про це повідомляє «Днепр Оперативный».
Люди власноруч зрізали декілька величезних адресних вказівників. Переможемо, обов’язково повернемо на місце!
Ганна Рудська









