Кошти вкрали з поштового відділення.
У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області російська армія вкрала пенсії місцевих мешканців.
Про це повідомили у прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації.
Зазначається, що з одного поштового відділення міста росіяни вкрали три мільйони гривень, які були призначені для виплат пенсій та субсидій.
Гендиректор “Укрпошти” Ігор Смелянський зазначив, що надалі його організація буде робити все можливе і неможливе, аби доставити гроші до пенсіонерів.
Юлія Олександрова









