Ці гнізда раніше встановили для них енергетики ДТЕК.
Про це повідомили у прес-службі компанії ДТЕК «Дніпровські електромережі».
«До Дніпропетровської області повертаються лелеки. Птахи селяться у гніздах на спеціальних захисних платформах, які протягом попередніх 9 років встановлювали електромонтери ДТЕК Дніпровські електромережі. За підрахунками екологів, лелеки обжили вже понад 80% встановлених раніше «безпечних гнізд». Птахи повернулися в Україну попри війну, щоб дати життя новому потомству та надію всім українцям на відновлення миру та стабільності в країні»,– йдеться в повідомлені.
У компанії зазначають, що енергетики стежитимуть за збереженням гнізд на електроопорах, щоб лелекам, які повернулися, було де оселитися та вивести пташенят.
Ганна Рудська









