На екстрену лінію «101» звернулися небайдужі мешканці із проханням допомогти собачці, що провалилась в занедбаний колодязь.
Подія трапилась у місті Покров Нікопольського району.
Чотирилапий знаходився у смітті на дні трьохметрового закинутого колодцю.
Використавши драбину, рятувальник спустився до пса та підняв його наверх.
Як виявилось, песик безпритульний.
Тепер життю песика нічого не загрожує.

Юлія Олександрова









