Ворог декілька днів поспіль обстрілює населені пункти громади.
Про це повідомив міський голова Зеленодольська Дмитро Невеселий.
«Ворог відсутній, кордони під надійним захистом ЗСУ. Сьогодні вночі був обстріл нашої території, і знову це село Велика Костромка. Орки б’ють по житловим будинкам. Сьогодні пошкоджено два житлових будинки. Головне, що всі цілі, живі та здорові. Люди не постраждали. Дуже прошу: менше користуйтеся вулицею та будьте поруч з безпечними місцями. Це нелюді б’ють коли їм заманеться. Ми не можемо знати, коли це станеться: вночі, вдень, чи рано вранці. Зараз потрібно бути дуже уважними. Бережіть себе, та допомагайте один одному», – розповів Дмитро Невеселий.
Ганна Рудська









