Окупанти двічі обстріляли селище Велика Костромка.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Дніпропетровщина. 20 травня. 7.31. Ніч у більшості районів була спокійною. У Криворізькому знову тривожно. Окупанти двічі обстріляли Велику Костромку. У кількох будинках вибиті шибки. Люди не постраждали», – написав Резніченко.
Ганна Рудська









