Ніч та ранок на Дніпропетровщині видалися тривожними.
Ворог знову обстріляв з «Ураганів» Зеленодольську громаду.
Є руйнування у Великій Костромці. Попередньо відомо, що мирне населення не постраждало.
Також окупанти гатили по полям Широківської громади.
Вночі був ще один «приліт» у Павлоградському районі
Ситуацію на ранок 24 травня повідомили очільники області.
-Неспокійну ніч змінив неспокійний ранок.
Ворог обстріляв з «Ураганів» Зеленодольську громаду.
Влучили по Великій Костромці.
Є руйнування.
Люди не постраждали.
У Широківській громаді стріляли по полям, – доповів голова ДніпроОВА Валентин Резніченко.
-Вночі у Павлоградському районі був ще один «приліт». Наслідки з’ясовуються.
Обстріляли окупанти і Криворізький район: з «Ураганів» поцілили по Великій Костромці. Пошкоджено житловий будинок, постраждалих немає. На фото нижче – чергова ілюстрацію того, як нас «звільняють» від гніту нацистів. Бракує слів. Нехай сьогоднішній день буде мирним, – проінформував голова облради Микола Лукашук.


Юлія Олександрова









