У Новомосковську вирішили все ж таки не демонтувати пам’ятник літаку.
Про це повідомив міський голова Новомосковську Сергій Рєзнік.
-У Тернополі знесли пам’ятник літаку МІГ-17 – так вирішили на засіданні виконкому. Цими днями завершується демонтаж подібного пам’ятника літаку радянського періоду в Броварах на Київщині.В перших числах травня цього року російська ракета прилетіла у Дніпрі в такий же пам’ятник радянському літаку. Саме тоді я попросив городян під моїми постами в Фейсбуці висловити свої думки – чи варто нам знести пам’ятник «Літак» у центрі Новомосковська. Бо багато хто почав висловлювати побоювання, що його наявність – зайва небезпека в умовах, коли логіку ракетних ударів орків передбачити неможливо, – розповів передісторію міський голова.
Також він зазначив, що подібні рішення повинні прийматися на основі опитування з урахуванням громадської думки.
-Отже, що стосується долі нашого Літака. Голосування з цього питання я тоді не ініціював, але за кількістю коментарів та аргументів «за» і «проти» під моїми постами можу зробити наступний висновок: переважна більшість городян схиляється до того, щоб Літак залишився на своєму місці. Тим більше, що він давно став одним із символів нашого міста. Тож хай стоїть! – сповістив мер.
Повідомляється, що зірки на літакові вже зафарбовані.
Юлія Олександрова








