Окупанти кілька разів вдарили з артилерії по Зеленодольській та Широківській громадах. Люди, на щастя, не постраждали.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«У Криворізькому районі ніч і ранок знову напружені. Ворог кілька разів вгатив з артилерії по двох громадах – Зеленодольській та Широківській. Люди, на щастя, не постраждали. У Великій Костромці зачепило лінію електропередач. Село частково без світла. Енергетики поки не можуть розпочати роботу – там небезпечно»,-написав Резніченко.
В інших районах Дніпропетровщини ніч минула тихо.









