Окупанти ударили по Криворізькому району.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Ніч з тривогою і ворожим обстрілом. Російські війська знову ударили по Криворізькому району. Під приціл ворожої артилерії потрапила Широківська громада. Стріляли прямо по селу Шестірня. Пошкоджено кілька житлових будинків»,-написав Резніченко.
На щастя, минулося без постраждалих.
В інших районах області наразі спокійно.









