Наші захисники ведуть запеклу боротьбу з окупантами на всіх фронтах.
Нещодавно бійці 25-ї окремої повітряно-десантної Січеславської бригади знищили два ворожі танки та підсмажили «асвабадителей». Про що відзвітували на сторінці у фейсбуці, надавши переконливі фотодокази своєї майстерної роботи.





Лана Дніпренко









