У селах є руйнування житла. Зачепило і худобу.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Ніч без сирен, але з обстрілами. Російські війська кілька разів накрили вогнем Криворізький район. Ударили з РСЗВ по двох громадах – Апостолівській та Зеленодольській. Поцілили прямо по селах – Новосеменівці та Мар’янському. Попередньо, люди не постраждали. У селах є руйнування житла. Зачепило і худобу»,-написав Резніченко.
У інших районах області на цю хвилину спокійно.









