Пізно увечері 12 липня окупанти вдарили з реактивної системи залпового вогню по Нікопольському району.
Наразі на околиці Нікополя рятувальники приборкують вогонь.
Подробиці про ворожий обстріл повідомив голова ДніпроОВА Валентин Резніченко.
-Російські війська ударили з РСЗВ по Нікопольському району. Спалахнула пожежа на околиці Нікополя. Рятувальники приборкують вогонь. Попередньо, люди не постраждали, – проінформував Валентин Резніченко.
Поділився очільник області й гарною новиною – наші військові збили у Нікопольському районі ворожий безпілотник. Це вже 11-й російський розвідник, знищений у небі над областю.
Юлія Олександрова









