На Запорізькій АЕС рашисти встановлюють ракетні комплекси, з яких обстрілюють Нікополь.
– Окупанти продовжують завозити військову техніку на територію АЕС, зараз там перебуває близько 500 солдатів армії Росії, – розповів президент НАЕК “Енергоатом” Петро Котін.

Лана Дніпренко









