У людей осколкові поранення, струс головного мозку, порізи та рани, травми очей.
Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
Нагадаємо, що у п’ятницю ввечері ворог наніс удари по Дніпропетровщині. Дві ракети влучили по одному з промислових підприємств Дніпра та вулиці поряд.
«Після ракетної атаки по Дніпру 6 людей потребували госпіталізації. Нині вони у різних медзакладах міста. Загрози життю немає. Але психологічно їхній стан важкий, люди у сильному стресі. У людей – осколкові поранення, струс головного мозку. Порізи та рани, травми очей», – розповів лікар-хірург.
Серед постраждалих є і чоловіки, і жінки. Люди знаходились в епіцентрі вибуху. Дехто в момент атаки був у квартирах, дехто – на вулиці.
Загалом внаслідок атаки по Дніпропетровщині, яка сталася ввечері 15 липня, постраждали 16 людей. Три людини загинули.









