В Херсонській області знову палають ворожі склади.
Цього разу ЗСУ знову поцілили по запасам окупантів у Новій Каховці.
Інформацію про це підтвердив радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань.
-З самого ранку в Новокаховській громаді чути вибухи. Знову горять і детонують боєприпаси ворога. Салюти для хороших — мертвих росіян, які вже ніколи не прокинуться, – написав Хлань.
В Мережі поширили відео детонування ворожих БК.
Юлія Олександрова









