19 липня ворог двічі атакував Дніпропетровщину.
Під обстріл потрапили Нікопольський та Криворізький райони.
Про наслідки ворожих «прильотів» повідомив голова ДніпроОВА Валентин Резніченко.
-Ворог двічі за день обстріляв нашу область. Знову ударив по двох районах – Нікопольському та Криворізькому.
У Нікополі російська армія поцілила з «Градів» по базі відпочинку. На щастя, людей не зачепило.
У Зеленодольській громаді обстріляли зі ствольної артилерії тракторну бригаду. Там пошкоджені приміщення та сільгосптехніка. Ніхто не постраждав, – проінформував Валентин Резніченко.
Юлія Олександрова









