У магазинах нашого регіону може продаватись морозиво з токсином. Про це населення попереджає Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.
Повідомляється, що у ванільному морозиві, експортованому з Франції, виявили етиленоксид.
Етиленоксид (або оксиран) – це небезпечна токсична речовина. Симптоми отруєння етиленоксидом – головний біль, задишка, нудота і блювання.
Виробник небезпечного морозива – Häagen-Dazs (France).
При виявленні даного продукту в обігу, споживачів закликають терміново повідомляти Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області за телефоном: (099) 723-16-99.
Цю продукцію терміново треба вилучити з обігу!
Юлія Олександрова









