Через ворожий обстріл у Криворізькому районі згоріло 4,5 га поля з пшеницею.
Ввечері ворог вгатив зі ствольної артилерії по Криворізькому району. Знову навмисно бив по полям з урожаєм. Поцілив по полю у Зеленодольській громаді.
Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
Через обстріл сталася пожежа. Рятувальники вогонь загасили.
Вигоріло 4,5 га поля з пшеницею.
Також перебита лінія електропередач. Працюють фахівці.
З людей, на щастя, ніхто не постраждав.
Юлія Олександрова









