На Дніпропетровщині врятовано жінку, що впала в колодязь.
25 липня, об 11:13, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що у Синельниківському районі жінка впала у колодязь на території власного приватного двору.
По прибуттю до місця події, надзвичайники встановили, що 56-річна жінка знаходиться у колодязі на глибині близько 2-х метрів.
За допомогою рятувальної мотузки, фахівці ДСНС підняли постраждалу на поверхню та передали її працівникам медичної служби.

Юлія Олександрова









