Окупанти ударили по трьох районах – Нікопольському, Дніпровському та Криворізькому.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Нікопольський район ворог кілька разів накрив вогнем з РСЗВ. Випустив до 40 реактивних снарядів. Під удар потрапили дві громади – Марганецька та Мирівська. В останній пошкоджені 6 приватних будинків та газовід.Постраждала 10-річна дівчинка. На Дніпровський – скерували дві ракети. Вони влучили по сільгосппідприємству у Любимівській громаді. Там сталося займання двох ангарів. Пожежу вогнеборці приборкали. Ніхто не постраждав»,-написав Резніченко
У Криворізькому районі ворог обстріляв зі ствольної артилерії Зеленодольську громаду. На щастя, без жертв та руйнувань.









