У Криворізькому районі на ворожій вибухівці підірвався комбайн.
Вибуховий пристрій залишився у полі після обстрілу Великої Костромки російськими військами.
Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
Комбайнер виїхав у поле жнивувати.
Під час збору врожаю пшениці він натрапив на ворожу протитранспортну міну, носієм якої є «Ураган».
Вибухівка здетонувала. Через вибух пошкоджено комбайн. Комбайнер, на щастя, не постраждав. Поряд рятувальники знайшли безпечні уламки від «Урагану».

Юлія Олександрова









