Начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул показав фото вражаючої експозиції знищеної техніки окупантів.
Він зазначив, що ця ворожа техніка дуже хотіла доїхати до Кривого Рогу.
І доїхала, але у вигляді металобрухту.
-В нашому місті-фортеці – Кривому Розі – це єдиний можливий «парад», який можуть провести орки. А потім ми цю техніку поріжемо на металолом і переплавимо на метал на нашому металургійному комбінаті, – розповів Олександр Вілкул.
Серед експонатів знищеної техніки окупантів – танк Т-64 і танк Т-72, бронеавтомобіль «Тигр», бронетранспортер БТР-80, багатоцільовий бронетранспортер МТ-ЛБ, всюдихід на гусеничному ходу Дт-30П «Витязь».
ЗСУ обіцяють, що найближчим часом цю експозицію поповнить ще декілька експонатів знищеної російської техніки.








Юлія Олександрова









