28 липня піротехніки ДСНС проводили в області розмінування забруднених територій вибуховими снарядами внаслідок ворожих атак.
Працювали на території Дніпровського та Криворізького районів.
Протягом дня було виявлено, вилучено і знищено 55 одиниць вибухонебезпечних предметів, з них: 53 – сучасних та 2 – застарілих боєприпасів.
Під час проведення піротехніками підривних робіт, можливо, чутно вибухи населенню в межах території районів.
-Знищення боєприпасів та їх залишків відбувається шляхом контрольованого підриву. Тому громадян просимо не панікувати. Адже підриви є контрольованими та не несуть загрози оточенню, – зазначають у ДСНС.




Юлія Олександрова









