1 серпня російські війська обстріляли мікроавтобус з мирними мешканцями, які направлялися з Херсонської області до Дніпропетровщини.
По уточненим даним, в автобусі знаходилося 8 людей – 3 жінки та 5 чоловіків.
Пообіді люди вирішили їхати, аби врятуватися від окупантів та дістатися Криворізького району.
Агресор підступно вдарив по транспорту з мінометів, знаючи що там мирне населення. Гатили прицільно по автобусу.
На жаль, на місці загинули 45-річний чоловік та 36-річна жінка.
Ще один чоловік помер від тяжких поранень по дорозі до лікарні.
П’ятьох поранених військові медики доставили до лікарні у Криворізькому районі. Вони у тяжкому стані.
Повідомляється, що постраждалі отримали 60-70% опіків тіла, осколкові поранення та контузії. Одна людина перебуває у комі.
Юлія Олександрова









