Сьогодні на Дніпропетровщині було не спокійно. Вороги знову обстрілювали Криворізький район. На жаль, орки вбили 70-річну жінку та поранили 73-річного мирного мешканця.
За день по області було декілька «прильотів».
Ситуацію на вечір доповів голова облради Микола Лукашук.
-На жаль, сьогодні маємо трагічні новини з Криворіжжя.
Внаслідок обстрілу сіл Мар‘янське та Велика Костромка, що стався сьогодні пообіді, загинула сімдесятирічна жінка. Ще один пенсіонер 1949 року народження дістав осколкове поранення грудної клітини та мінно-вибухову травму. Наразі чоловік перебуває в лікарні у Кривому Розі.
Російські окупаційні війська вдарили по населеним пунктам з «Ураганів», внаслідок чого там пошкоджено декілька десятків житлових будинків, господарчі споруди, автівки. На місці обстрілу можуть бути небезпечні боєприпаси, тому прошу мешканців Мар’янського та Великої Костромки бути максимально обережними.
Окрім цього, ворог обстріляв територію поблизу села Кошове: там пошкоджено лінію електропередач, без світла залишилось півсотні абонентів. Наразі тривають роботи з відновлення електропостачання.
Щодо інших районів Дніпропетровщини – день минув без надзвичайних ситуацій, наразі ситуація повністю контрольована, – повідомив Микола Лукашук.
Юлія Олександрова









