2 серпня, приблизно о 17:30, на лінію «102» надійшло повідомлення про жінку, яка ймовірно втопилася у річці Саксагань.
Тіло лежало обличчям донизу за два метри від берега. Поліцейські звернулись до рятувальної служби, аби фахівці допомогли витягти померлу.
Рятувальники за допомогою гумових рукавиць витягли бездиханне тіло на берег, а потім передали співробітникам Національної поліції. Тіло скерують на проведення судово-медичної експертизи для з’ясування точної причини смерті.
Юлія Олександрова









