Як тільки у Дніпрі панує негода, то по місту починається повальний деревопад. У соцмережах дніпряни наввипередки показують фото да відеодокази: десь дерево «прибило» автівку, десь перегородило проїжджу частину.
Так, наприклад, на вулиці Будівельників «стомлені зелені прикорнули» на двох іномарках. На Томській велика тополя «влаштувала блокпост» посеред дороги.

В інших районах міста фіксують масове падіння великих гілок.


А тим часом комунальники виправдовують чергові ЧП виключно стихією, яка обрушилася на Дніпро. Мовляв, синоптики попереджали про погіршення погодних умов – треба бути обачними.
Лана Дніпренко









