У Кривому Розі повним ходом йде підготовка до нового опалювального сезону. Готуютья традиційно заздалегідь. Про хід робіт у цьому напрямку розповів начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
– Місто, майже як і в мирному житті, продовжує заздалегідь готуватися до проходження осінньо-зимового періоду. Теплопостачальними підприємствами вже підготовлено 52 котельні із 98. Зрозуміло, що цього року місто спрямувало всі сили та ресурси на зміцнення оборони та підтримку військових. Багато техніки, яка мала б виконувати роботи на мережах було спрямовано на інші цілі. Однак, ми добре розуміємо, що зима прийде і криворіжці повинні бути з теплом та іншими комунальними послугами. Тому також тривають ремонти систем опалення у багатоквартирних житлових будинках, випробування та заміна трубопроводів централізованого опалення, водопостачання та водовідведення, триває і багато інших робіт, – розповів Олександр Вілкул.
Лана Дніпренко









