8 серпня вороги атакували Велику Костромку у Криворізькому районі. Вщент знищена будівля місцевого ліцею.
Жахливі фото з Великої Костромки оприлюднив голова облради Микола Лукашук.
-Окупаційні війська російської федерації зі ствольної артилерії обстріляли Велику Костромку у Криворізькому районі.
На щастя, ніхто не постраждав. Так тепер виглядає будівля тамтешнього ліцею.
Окупанти навмисно знищують цивільну інфраструктуру. Нелюди, – написав очільник області.

Юлія Олександрова









