Пізно ввечері 10 серпня окупанти знову атакували Нікопольський район. Вдарили по одній з громад.
Про це повідомляє голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко. Також він закликає мешканців не залишати укриття, бо є загроза нових обстрілів.
Перед тим, як ворог здійснив напад, жителів прибережних територій просили залишити вулиці.
-Прилетіло по території однієї з громад, масштаби з’ясовують. Залишайтесь в укриттях, є ризик повторних обстрілів, – сповістив Євген Євтушенко.
Про наслідки ворожих ударів буде відомо на ранок.
Юлія Олександрова









