Вночі окупанти обстріляли чотири райони Дніпропетровщини. Серед них й Синельниківський. Там зафіксовано “приліт” вогожих ракет, повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
– В село Великомихайлівка прилетіло чотири ракети. Були влучання в центр населеного пункту. Які саме ракети – наразі з‘ясовують спеціалісти. За попередньою інформацією, С-300.
Пошкоджено близько 20 житлових будинків. Внаслідок обстрілу без вікон залишився дитячий садок, амбулаторія, також пошкоджено електромережі, – написав Микола Лукашук.





Лана Дніпренко









