За даними слідства, в ніч на 11 серпня 2022 року окупанти обстріляли з артилерії Нікополь.
– Внаслідок обстрілу 3 містян загинуло, 7 поранено, серед поранених 13-річна дівчинка. Пошкоджено 3 школи, більше 40 будинків містян, магазини та автомобілі, – повідомили у прес-службі облпрокуратури.
Також окупанти гатили по селищу Придніпровське Нікопольського району. Там пошкоджено 10 будинків, магазин, амбулаторію, стадіон.
Крім того зафіксовано, що рашисти вночі обстріляли й
Великомихайлівську громаду Синельниківського району. Постраждало подружжя. Пошкоджено будинки містян, дитячий садок та млин.
В облпрокуратурі наголосили, що будь-які військові об’єкти на цих територіях відсутні.




Лана Дніпренко









