11 серпня 4-місячну дівчинку з переломом черепа було доставлено до лікарні Дніпра з смт Новопокровка.
Як з’ясувалося, напередодні ввечері її впустила з рук 20-річна мати, яка пояснила це, як необережність.
Немовля отримало закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку 2-го ступеню, перелом лівої тім’яної кістки. Крім того в наслідок травми утворилася субдуральна гематома.
Маленька дівчинка у важкому стані перебуває у реанімації Дніпропетровської обласної дитячої лікарні на Космічній. За життя немовляти борються лікарі.
Лана Дніпренко









