Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 170 доба добігає кінця. Сьогодні в області шість разів вмикався сигнал повітряної тривоги. Надвечір орки обстріляли прикордонні території двох громад Дніпропетровщини. Подробиці безпекової ситуації в регіоні доповів голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
– Близько шостої години вечора російські окупаційні війська вдарили по Криворізькому району. Обстріляли прикордонні території Зеленодольської громади, а також село Перше Травня в Апостолівській ТГ: там зафіксовано 8 прильотів снарядів РСЗВ.Постраждалих немає, – повідомив Микола Лукашук.
В інших районах Дніпропетровщини протягом дня було тихо. Проте не варто ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Сьогодні в області вони вмикався шість разів.
– Росіяни продовжують випробовувати нас на міцність. Тому я вкотре нагадую вам про правила безпеки: або укриття, або правило двох стін і триматися якнайдалі від вікон. Бережіть себе. Разом нам ще державу відбудовувати, – наголосив Микола Лукашук.
Лана Дніпренко









