Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 173 доба добігає кінця.
Криворіжжя і Нікопольщина знову під обстрілами. На щастя, минулося без постраждалих. Як пройшов день на Дніпропетровщині, доповів голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
– Вдень окупаційна армія рф вдарила з «Ураганів» вдарили по Зеленодольській громаді, також під ворожий вогонь потрапили прикордонні території Апостолівської ТГ, що у Криворізькому районі. Жертв немає, руйнувань також.
Близько шостої вечора росіяни обстріляли території між населеними пунктами в Марганецькій громаді Нікопольського району. На щастя, без постраждалих, – повідомив Микола Лукашук.
В інших громадах нашої області день минув без надзвичайних ситуацій.
Наразі відомо, що на Дніпропетровщині проживає 306,8 тисяч переселенців. З них 105,7 тисяч жінок і 77,4 тисяч дітей:
▪️Дніпро – 125,4 тис.;
▪️Кривий Ріг – 59,1 тисяч громадян.
На кордонах Дніпропетровщини все під контролем Збройних сил України, запевнив голова облради.
Лана Дніпренко









