Власники квартири не змогли самостійно виловити тварину та визвали рятувальників.
Про це повідомляє прес-служба головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
«О 10:01 до рятувальників звернулись мешканці Дніпра. Подія трапилась на проспекті Слобожанський Індустріального району міста. Кажан випадково потрапив до ванної кімнати у квартирі. Самостійно його виловити не було змоги. За повідомленням направлено чергове відділення Дніпровських рятувальників. Тварину спіймали та вивезли за межі міста. Там її випустили», – йдеться в повідомленні.









