Орки обстрілюють Нікополь, аби спровакувати ЗСУ на вогонь у відповідь. Російські ординці прагнуть, щоб засоби контролю зафіксували стрілянину української артилерії у бік ЗАЕС.
– Реактори не горять, там б’ють поряд-створюється картинка. Зрозуміло, що вони не хочуть зашкодити АЕС, вони не хочуть завдати поразки своїм військам. Вони б’ють по пустирях. Їм важливий дим та картинка, мовляв, українські війська б’ють АЕС. Але поки що ми фіксуємо і показуємо, що вони б’ють самі собою, тобто АЕС, і Нікополем, – каже радник Офісу президента Олексій Арестович.
Лана Дніпренко









