Пішохідна алея в парку Лазаря Глоби носитиме ім’я 264-го Папи Римського – Івана Павла ІІ.
Це стало відомо 17 серпня за підсумками 26-ї чергової сесії міськради.
Зазначається, що Іван Павло ІІ був другом нашої країни і одним із найвидатніших понтифіків Католицької церкві. Він відвідував Україну на початку 2000-х.
Тож його пам’ять вирішили увічнити у Дніпрі.
Іван Павло ІІ очолював Католицьку церкву більше ніж 26 років, що є одним із найдовших понтифікатів в її історії. Поляк за національністю, він був першим в історії Папою-слов’янином. Його обрання сприяло, зокрема, поверненню релігійної свободи на пострадянські території.
Тож дніпряни тепер гулятимуть на алеї пам’яті Івана Павла ІІ.
Юлія Олександрова









