Зранку 18 серпня російська армія знову вдарила по Харкову. Окупанти влучили в приміщення гуртожитку, що в Слобідському районі міста.
Наразі відомо про 18 поранених у результаті обстрілу, двоє з них – діти. Одна людина загинула. На місці події спалахнуло кілька пожеж. Там працюють профільні служби.
Нагадаємо, після вечірнього обстрілу Харкова, який забрав життя сімох мирних мешканців, російські окупанти вранці у четвер, 18 серпня, завдали ще одну серію ударів ракетами по місту.










Юлія Олександрова









