У Харкові, внаслідок російського ракетного удару вранці, загинув 11-річний хлопчик.
-У гуртожитку загинув 11-річний хлопчик. Станом на зараз маємо інформацію про 10 жертв унаслідок ракетного удару, – зазначили в ОВА.
Нагадаємо, 18 серпня, близько 5 години ранку, російські військові завдали ракетного удару по Слобідському району Харкова, дві ракети потрапили по приміщенню трамвайного депо.
Пошкоджено ремонтний цех та гуртожиток, які стояли впритул один до одного. Троє людей загинуло, ще 18 поранено, серед них 13-річні хлопчик та дівчинка. Гуртожиток частково зруйновано. Станом на цей час тривають рятувальні роботи, дані щодо постраждалих оновлюються.


Юлія Олександрова









