У Дніпрі на чергової сесії міськради затвердили муніципальну програму «Українською, будь ласка». Раніше її анонсував мер Філатов.
— Це означає, що різні сфери міського життя заповнюватиме дедалі більше якісного україномовного контенту. Це і книги, і фільми, і медіапродукти, що розповідатимуть про українську історію, культуру та наших видатних діячів, — наголосив очільник Дніпра.
Повідомляється, що у рамках програми будуть створені безкоштовні курси, розмовні клуби, відеоуроки для дітей та дорослих.
Лана Дніпренко









