Вночі окупанти обстріляли два райони – Криворізький та Нікопольський.
Орки вдарили з «Ураганів» по Зеленодольській громаді. В результаті обстрілу загинула 45-річна жінка. Її чоловік отримав поранення, він доставлений до лікарні. Будинок сім’ї значно пошкоджений.
Про це повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
Також тричі був обстріляний Нікопольський район.
По Марганецькій громаді орки випустили 13 снарядів з важкої артилерії. У Марганці постраждали дві жінки – 63 и 60 років.
Вони госпіталізовані, одна з них – у стані середньої тяжкості.
У місті пошкоджено 6 будинків, газопровід і водопровід.
Поблизу с. Добра Надія – обстріл зі ствольної артилерії. Пошкоджено електромережу.
По Червоногригорівській громаді – також обстріл з артилерії. Пошкоджено 8 приватних житлових будинків, 3 господарчі споруди, лінія електропередачі.
Юлія Олександрова









