23 серпня вороги вгатили по Нікополю зі ствольної артилерії та РСЗВ. Можливі нові обстріли.
Про це повідомив начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко.
-Друзі, ординці привітали місто Нікополь з днем Прапора обстрілявши його територію зі ствольної артилерії та РСЗВ.
Можливо, ними буде здійснено обстріл інших територій розташованих на березі Каховського водосховища (міста, села, селища) прошу вас уникати перебування в місцях масових скупчень, на відкритих майданчиках та поруч з об’єктами інфраструктури впродовж 23, 24, 25 серпня, – закликав Євтушенко.
Юлія Олександрова









