24 серпня окупанти застосували реактивні снаряди “Смерч” у напрямку Олександрівки та Кривого Рогу. Влучили по відкритій місцевості, без людських втрат, повідомили в Оперативному командуванні “Південь”.
Також важкою ствольною артилерією та “Градами” рашисти накрили Нікопольський район. Попередньо, у Марганці пошкоджено чотири приватні будинки, двом постраждалим на місці надано медичну допомогу.
Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами знищено ворожі:
– 10 осіб;
– 120-ти мм міномет.
Інші наслідки ворожих обстрілів наразі уточнюються.
Лана Дніпренко









