Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 182 доба добігає кінця. Орки продовжують тероризувати Дніпропетровщину. Від початку доби сигнал тривоги в області вмикався понад 10 разів. Так нас «привітали» з Днем Незалежності. Ситуацію по регіону станом на вечір доповів голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
– Вдень окупанти здійснили масштабний ракетний удар по Синельниківському району. Вдарили тричі. Поцілили по приватному будинку, внаслідок чого під завалами опинилася жінка і двоє дітей. На жаль, один 11- річний хлопчик загинув. Жінку та ще одного 13-річного хлопчика вдалося врятувати.
Також зафіксовано обстріл цивільного інфраструктурного об‘єкта. Наразі вся інформація уточнюється, – повідомив Микола Лукашук.
Також під ворожий артобстріл вдень потрапив Нікополь. На щастя, нікого не зачепило.
Вдень рашисти гатили й по Криворізькому району.
– З «Ураганів» обстріляли Велику Костромку, яка знаходиться на межі з Херсонською областю. Вогнем пошкоджено житловий будинок, на щастя – без постраждалих, – написав Микола Лукашук.
Крім того зафіксовано ворожі обстріли по всій лінії розмежування з Херсонщиною. Ситуація там залишається напруженою, проте контрольованою ЗСУ.
– Окупанти намагаються стримувати просування наших військових, тому гатять по прикордонним населеним пунктам як Дніпропетровської, так і Херсонської областей, – наголосив обласний чиновник.
В інших районах області протягом дня ворожих обстрілів не зафіксовано. Ситуація стабільна, кордони області – під повним контролем ЗСУ.



Лана Дніпренко









