Сьогодні окупанти завдали ракетного удару по залізничній станції селища Чаплине Синельниківського району.
Під вечір з’явилася інформація про 15 загиблих та
близько 50-ти поранених.
На жаль, ці страшні цифри зростають.
На цей час відомо про 22-х загиблих.
Про це повідомив особисто президент Володимир Зеленський.
-Чаплине – наш біль сьогодні. Станом на цю хвилину – 22 загиблих, з них п’ятеро згоріли в машині, загинув підліток, йому було 11 років, російська ракета зруйнувала його будинок. Пошуково-рятувальні роботи на залізничній станції тривають. Обов’язково змусимо окупантів відповісти за все, що вони наробили. І обов’язково викинемо загарбників із нашої землі. Вічна пам’ять усім, чиє життя забрали ці окупанти, ці вороги! – сказав президент у нічному відеозверненні.
Пошуково-рятувальні роботи на залізничній станції тривають.

Юлія Олександрова









